5 דברים שאינך יודע על בית תוכנה

בית תוכנה

בית תוכנה היא מרכיב מרכזי בשוק השירותים המקצועיים. ישנם סוגים רבים של חברות שמציעות תוכנה מותאמת אישית. אחרים מתמחים בפיתוח תוכנות ענן. אינטואיט (באנגלית: Intuit) היא חברה בקליפורניה המספקת חשבונאות, מס ותוכנה עסקית. יש לו גם עסקים קטנים וגם גדולים כלקוחות. אינטואיט היא גם אפשרות טובה אם אתה צריך לבנות תוכנה פיננסית. פיסרב, חברה המבוססת על ויסקונסין שמפתחת פתרונות לתעשייה הפיננסית, ממוקמת בוויסקונסין. הלקוחות שלה הם בנקים, תיווך ניירות ערך ואיגודי אשראי.

קוולטריקס מציע דרך ישירה לעסקים לשלב נתונים. כישורים ממונפים למידת מכונה להפוך נתונים לתובנה ברת פעולה. היא מעסיקה 2,500 איש, עם המטה שלה בסיאטל ופרובו, יוטה. SAP רכשה את Talend בשנת 2019, אשר יפורסם על הנאסד "ק בשנת 2021. בקרו באתר שלהם למידע נוסף. אתה תהיה שמח שעשית.

מה צריך לדעת על בתי תוכנה?

חפש קרנות הון סיכון זמינות לפני הקמת חברת התוכנה שלך. אתה יכול לגלות אילו קרנות מימנו חברות הון סיכון דומות. אם אתה מחפש הון סיכון, תצטרך לוותר על הרבה מההון העצמי שלך. כדי למצוא משקיע, עליך לשוחח על היתרונות והחסרונות עם בני משפחה וחברים. אם לרעיון שלך יש פוטנציאל להצליח בגדול, אתה תמיד יכול לחפש מימון נוסף ממשקיעים אחרים.

לאחר זיהוי נישת השוק שלך, אתה יכול לחקור את הזמינות של מימון הון סיכון. זו אפשרות נהדרת ליזמי תוכנה. חברות רבות קיבלו מימון הון סיכון למוצרים דומים. אם אתה מקבל הון סיכון, אתה חייב להיות מוכן לוותר על הון עצמי בחברה. זה רעיון טוב להתייעץ עם משפחה וחברים עם ניסיון באמצעות מוצר התוכנה שלך. אולי תרצה לחלוק איתם את הרעיון שלך למשוב.

מימון הון סיכון יידרש לפני שתתחיל בעסקי התוכנה שלך. מימון זה יאפשר לך למכור תוכנה זמינה באופן מסחרי. שותפות עם חברות בתעשייה שלך היא גם אפשרית. הון סיכון הוא לא האפשרות היחידה. משקיעי אנג 'ל והמשפחה שלך יכולים גם להשקיע בך. למצוא משקיע שמעוניין ומוכן להשקיע ברעיון שלך הוא המפתח להצלחה בעסק הזה. אתה צריך להיות בטוח ביכולת שלך לגדל את עסקי התוכנה שלך.

למרות שיש יתרונות רבים לחברה מוכוונת תוכנה, העסק שלך יתמודד עם אתגרים ארגוניים ייחודיים. צוות הניהול צריך להיות מסוגל לתאם את העבודה של בית תוכנה. הארגון של בית תוכנה הוא גורם חשוב ביותר. בית תוכנה מנוהלת היטב יכולה להפחית את ההבדלים בין מחלקות או צוותים. בית תוכנה חזקה יכולה לעשות עסק מוצלח יותר. לעסק מצליח יכולים להיות מספר עובדים, ובית תוכנה יכולה לעשות את כל ההבדל.

SAP מציעה שירותים מסחריים רבים בנוסף לתוכנה לעסקים. בתי תוכנה יכולות גם לספק שירותים ללקוחות הדורשים מוצרים אלה. בתי תוכנה יכולות לעזור ללקוחותיהן לשפר את יעילות עבודתם על ידי שימוש ביכולות אלה. התוכנה הטובה ביותר מותאמת אישית. ברגע שיש לך תוכנית, אתה צריך להחליט איך זה יהיה בשימוש. מערכת CRM תעזור לשפר את היעילות של העסק שלך. פתרון תוכנה יאפשר לך ליצור תרבות חברה חזקה.

זה יכול להיות קשה לנהל בית תוכנה. צוות מאורגן היטב יוכל לתאם את כל היבטי החברה תוך הבטחת ההצלחה והכדאיות של מוצריה. החברה חייבת להיות בנויה באופן שיבטיח שכל המעורבים יהיו מאושרים. לפיכך, חיוני שיהיה ארגון בנוי היטב. אין דרך ידועה יותר לנהל עסק תוכנה. אין דרך אחת להצליח.

למרות האתגרים בבניית בית תוכנה אסטרטגיית הצמיחה האגרסיבית של החברה השתלמה, היא שכרה צוות מנהיגות חדש, שכלל מנהל לשעבר של SAP, בתחילת 2020. היא שיתפה פעולה עם אקו מר להמשיך להרחיב את נוכחותה ברחבי אירופה ביוני 2021. הוא גם השיג מתקן חוב משמעותי מבנק קומריקה בתחילת 2020. מימון זה יאפשר לחברת התוכנה להרחיב את הישגיה בתחום ה-CXM.

לפרטים נוספים על בתי תוכנה, הקליקו כאן: https://www.beatman.co.il/