חנות סקייטבורד

חנות סקייטבורד

אם אתה חושב לקנות סקייטבורד, אתה צריך לדעת איפה לחפש. אם אתה קונה סקייטבורד חדש, תרצה לדעת מה לחפש, אילו סוגים זמינים וכיצד לבחור חנות סקייטבורד. המשך לקרוא לכמה טיפים. אתה תהיה שמח שעשית! ויהיה לך מידע נוסף כשתדע לבחור חנות סקייטבורד. רק תזכור: סקייטבורד הוא ספורט בן דוד של גלישה, וזה כיף לרכוב על הלוח.

מה לדעת לפני רכישת סקייטבורד?

לפני שקונים סקייטבורד, שאלו את עצמכם את השאלה הזו: "לשם מה אשתמש בו?"צ' לו או יוקוללה אינם מתאימים לדירה הקטנטנה שלך. וארוחת ערב קפואה אינה בחירה טובה עבור שף מתחיל. אז, מה אתה צריך לחפש סקייטבורד? האם זה אך ורק לבילוי, או שאתה מתכנן ללמוד טריקים?

ראשית, קבע את סגנון ההחלקה שלך. לאנשים שונים יש סגנונות החלקה שונים, אך ניתן לסווג אותם לשלושה סוגים עיקריים: מחליקים של ורט, סיירות ובין לבין. אם אתם מתכננים לתפוס קצת אוויר בזמן ההחלקה, כדאי לשקול לקנות סקייטבורד עם סיפון רחב יותר ובסיס גלגלים ארוך יותר. סקייטבורד רחב יותר ייתן לך יותר אחיזה על הקרקע, מה שהופך אותו בטוח יותר לנחות.

לאחר מכן, להחליט על סוג של גלגלים. חלק מהסקייטבורדים מגיעים עם גריפטייפ בחינם, בעוד שאחרים דורשים גיליונות נוספים של חומר זה. באופן כללי, גלגלים רכים יותר טובים למתחילים. באופן כללי, גלגלים רכים יותר טובים לטריקים ולהחלקה מהירה יותר. הקפד להימנע גלגלי פלסטיק זולים אם אתה יכול. גורם נוסף שיש לקחת בחשבון בעת רכישת סקייטבורד הוא מיסבים. מיסבים כדוריים עוזרים ללוח להסתובב וזמינים במגוון מחירים ורמות איכות. אתה יכול בקלות להחליף את מיסבי הכדור עם אלה טובים יותר כאשר הם נכשלים.

סוגים שונים של סקייטבורד

ישנם שני סוגים בסיסיים של סקייטבורד. הלונגבורד והקצר הם הסוגים הנפוצים ביותר. סקייטבורד למתחילים מיועד לילדים צעירים ומתחילים, ומחליקים בינוניים משתמשים בסוגי הביניים. סקייטבורד למתחילים הם הנפוצים ביותר, והם קלים להובלה ולהשתלב בתרמיל. לונגבורדים, לעומת זאת, ארוכים ומגושמים יותר.

המחסן כולל מגוון רחב של משאיות וסיפונים, כולל אס, מלך טחינה, עצמאי, טנזור, מיזם ורעם. בנוסף למשאיות, תוכלו למצוא גם אביזרי סקייטבורד, כולל גלגלי חומצה, מיני לוגואים ועוד. המחסן מוכר גם כדורי רפש. כאשר קניות בסקייטבורדים בברכה, אתה תמצא קו מלא של הלבשה למחליק הצעיר.

ללונגבורדים ולסיירות יש יתרונות וחסרונות. אורך הלונגבורדים הסטנדרטיים הוא 28-32 אינץ ' ויש להם עקומה קלה בשני הקצוות. עם זאת, אם אתם מתכננים לבצע טריקים עם הסקייטבורד שלכם, עליכם לחפש לוח עם קעור תלול יותר. גלגלים קטנים יותר עוזרים לך לתפוס אוויר טוב יותר, בעוד שגלגלים גדולים יותר מוסיפים יציבות. לוחות קרוזר הם סקייטבורד בגודל בינוני, קצר יותר מלונגבורדים אך ארוך יותר מהלונגבורדים הסטנדרטיים. יש להם קיקטיילים כדי להגביר את יכולת התמרון.

בבחירת סקייטבורד, חשוב לקחת בחשבון את הגובה שלך. סקייטבורד עם סיפונים צרים יכול להיות קשה לאיזון והם לא מאוזנים. בחר סקייטבורד התואם את הגובה ואת מידת הנעליים שלך כדי לשפר את יכולות ההחלקה שלך. אתה יכול גם להסתכל לתוך הסיירת ולוחות בסגנון רטרו מאוחר יותר. הם יכולים להיות מהנים לא פחות, אך תצטרך לקחת בחשבון את גודל וסגנון כפות הרגליים שלך לפני שתחליט על סקייטבורד ספציפי.

כיצד לבחור חנות סקייטבורד?

בקניית סקייטבורד עדיף לקנות מחנות סקייט מקומית. סקייטבורד שנרכש מחנות סקייט מקומית יהיה באיכות גבוהה יותר ויימשך זמן רב יותר מאחד שנרכש בחנות צעצועים או בקניון. קניית סקייטבורד מקניון תהיה ככל הנראה באיכות נחותה ויהיה צורך להחליפה לאחר זמן קצר. בסופו של דבר, אתה בסופו של דבר בחזרה בחנות להחליק לקנות תחליף.

לפני רכישת סקייטבורד, חשוב להחליט איזה סוג של סגנון החלקה תעשה. בעוד שהסוג המדויק של החלקה שתעשה ישתנה מאדם לאדם, תוכל לסווג סקייטבורד לרט, רחוב וסגנון חופשי. מי שרוצה לתפוס אוויר צריך לבחור בלוחות עם סיפונים רחבים יותר ובסיסי גלגלים ארוכים יותר. זה יבטיח נחיתה חלקה יותר.