וילונות למטבח

יש כמה דברים שאתה צריך לשקול בעת בחירת וילונות למטבח שלך. אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לשקול הוא צבע הקירות והרהיטים. זה בגלל שצבעי הטקסטיל הפנימיים ומרקמים אמורים להתאים. אם החדר שלך בהיר, להימנע מצבעים בהירים עבור כיסוי החלונות במטבח. בחר צבע מנוגד של טקסטיל כמו אדום או כחול-ים.

יתר על כן, וילונות למטבח צריכים להיות קלים לתחזוקה. אתה צריך לבחור וילונות עמידים לריחות ולא מתקמטים, כמו שפכי מזון יכולים בקלות להכתים אותם. הגורמים האלה יבטיחו שהמטבח שלך יישאר היגייני. יתר על כן, עליך לבחור וילונות שניתן לנקות בקלות. יש הרבה עצות שיעזרו לך לבחור את הווילונות הנכונים לסלון, חדר האוכל והמטבח שלך.

לא משנה איזה צבע יש לך במטבח, יש וילונות שיכולים לשמש לשניהם. אם יש לך מטבח מסורתי, וילון טול פרחים יהיה בחירה טובה. עם זאת, אם אתה הולך למראה עכשווי יותר, בחר בד קל משקל עם עיצובים גאומטריים. באופן דומה, אם המטבח שלך הוא עכשווי יותר, אתה צריך לבחור וילון טול מוכנס תחרה.

אם אתה הולך על סגנון מסורתי, אתה צריך ללכת על מראה מתוחכם יותר עם וילון טול. זה ייתן לחדר שלך מראה אלגנטי יותר. וילון טול יעלה את החלונות באופן חזותי מבלי לחסום את האור הטבעי. חוץ מזה, טול לא יפריע עם תאורה טבעית, כך שאתה לא צריך להתפשר על פונקציונליות וסגנון כדי להשיג את המראה המושלם.

בחר בד שמחמיא לנושא המטבח שלך. וילון טול עם תבנית פרחונית ייראה טוב בארץ, פרובאנס, או מטבח בסגנון קלאסי. עבור סגנון יוקרתי, אתה יכול לבחור בד עם עיצוב גאומטרי או חוט מתכתי. בד קל יותר עם מגע של זהב הוא הטוב ביותר עבור המדינה או סגנונות רוקוקו.

כאשר קונים וילונות למטבח שלך, הדבר החשוב ביותר לעשות הוא לבחור את החומר הנכון. עליך להשתמש בחומר העמיד בפני מים, שומנים ופיח. לחדרים אחרים יש להימנע מבדים כבדים. אתה צריך לבחור בד קל למטבח שמתאים לפנים. אפשר לבחור מתוך עיצוב מודרני, ידידותי לסביבה, או סקנדינבי, אבל בד אפל הוא לא תמיד הבחירה הטובה ביותר.

מלבד היותו מושך וקישוטי, וילונות למטבח צריכים להיות קלים לטיפול. וילונות יכולים להיות מוכתמים על ידי מזון ואבק, מה שיכול לגרום להם להיראות מלוכלכים. וילונות למטבח בטח קלים לניקוי ותחזוקה. בנוסף, המארג המשמש לחלונות צריך להיות עמיד בפני אור השמש ולעמוד בפני החום והלחות בחלל. אפשר להשתמש בגוון בד עמיד נגד אור אם הבד אינו חזק מספיק.

אתה צריך לשקול את סגנון המטבח שלך כשאתה בוחר וילונות למטבח שלך. למשל, מדינה או מטבח בסגנון פרובאנס ייראה הכי טוב עם תבנית פרחונית. אם אתה הולך על סגנון קלאסי יותר, אתה צריך לבחור בד קל משקל עם תבניות גאומטריות. חומר עם ברק חום או זהב הוא הטוב ביותר עבור מטבחים מודרניים. אלה שהם כבדים מדי עשויים להיראות מגושמים.

אחרי שהחלטת על המודל, הגיע הזמן לבחור את הבד. לשם כך, עליך לשקול את ערכת הצבעים של המטבח ואת הסגנון הכללי של הפנים. בהתחשב בערכת הצבעים של החדר, חשוב לבחור בד שלא מסמן בקלות או מראה כתמים. חשוב גם לבחור בד שמתאים לשאר הצבעים והמרקמים של הקירות. אם המטבח מעוטר בבז 'ובצבעי שמנת, וילונות זהובים יראו נהדר.

פרטים נוספים באתר: vered-chen.co.il