גלשן סופט

גלשן רך, למרות שמו, הוא לא גלשן אמיתי. המונח ”רך” הוא למעשה קיצור של ”אוומי”. לוח מסוג זה נועד לסייע ללמידה לגלוש. הם עמידים יותר מגלשן רגיל, ויכולים לספק את הציפה הנוספת הדרושה כדי לכבוש גלים. אלה הם רק כמה מהמאפיינים של גלשן רך.

הריק של גלשן סופט יכול להשתנות מיצרן אחד. בדרך כלל, הם מציגים סיפון למינטה, אבל חלקם מתוכננים להיות מושכים ויזואלית. בנוסף לכך, רוב הלוחות הרכים אינם זקוקים לשעוות גלישה. לוח ארוך או צורת מיני מל הוא הטוב ביותר למתחילים. גולשים בינוניים ומנוסים עשויים לבחור לוח קצר או לוח קצר, המיועד לתנועה מקסימלית וגלישה אגרסיבית.

הרוחב והאורך של גלשן עליון רך שונים מהסטיית האורך. חולצה רכה יותר מספקת יותר יציבות במים, וקל יותר לקפוץ למים. גלשנים רכים עם סנפירים מאפשרים לך להתחמק מצלילה שלא כמו חולצות קשות. עם זאת, יהיה קשה לצאת מהמים מעבר לגלים השוברים. אם אתה חדש בגלישה, חולצה רכה תהיה אפשרות טובה יותר עבורך.

החלק העליון הרך על גלשן עדיף למבוגרים מאשר החלק העליון המסורתי. לגלשן הקשיח המסורתי יש ליבה של קצף פוליסטירן מורחב, אשר מכוסה בפוליאסטר או שרף אפוקסי. השרף ייצור משטח קשה סביב הלוח שלך שהוא פגיע יותר לנזק אם הוא נופל. המידה הטובה ביותר עבורך תהיה בחירה אישית. חשוב על גובה, משקל, רמת כושר וגורמים נוספים. אתה צריך גם לשקול אם אתה משתמש בלוח לעתים קרובות או רק מדי פעם.

גלשן עליון רך הוא נהדר למתחילים וגלים קטנים. קל לחתור ועוזר לך לאזן על גל. החולצה הקצפנית היא דרך מצוינת להפחית את הסיכון לפציעה. גלשן סופט מעולה למתחילים, בלי קשר לרמה שלך. קל ללמוד על זה, ועמיד, אז זו בחירה מצוינת למתחילים. אם אתה נופל על לוח קשיח, זה יכול לגרום לפציעה.

חשוב לבחור את הגלשן הרך המתאים לילד שלך. זו הדרך הטובה ביותר לבנות את הביטחון העצמי שלהם. בעוד הם לומדים לעמוד, לוח עליון רך יגן עליהם מכל פציעות שנגרמו על ידי חול ופסולת אחרת. בנוסף, לוח באיכות גבוהה יהיה יציב יותר וימשך זמן רב יותר. גלשן סופט הוא בחירה מצוינת לילד שלך. זה יקל על ילדך לחתור ולעמוד על הגלים.

לגלשן סופט יש כמה יתרונות למתחילים. קל יותר לחתור ולעזור לך לאזן על גל קטן. זה גם ימנע ממך לפגוע בעצמך. מכיוון שהחלק העליון של הקצף פחות צפוי להישבר, זו בחירה טובה לילדים ללמוד לגלוש. לוח עליון קשה יהיה בחירה מצוינת לגולשים מנוסים. לוח עליון רך הוא לא הבחירה הטובה ביותר לכולם. העיצוב הוא לא למתחילים.

גלשנים רכים פופולריים בקרב גולשים. לוחות אלה הם בחירה מצוינת, במיוחד למתחילים. עם זאת, לוח עליון רך יכול להיות יקר אם אתה לא יודע איך לגלוש היטב. לוחות רכים יכולים לבוא בעיצובים ובצבעים שונים, מה שהופך אותם ליותר רב-גוניים מאשר לוחות רגילים. צבע הלוח העליון צריך להיות בהיר, בניגוד לצבע הלוח. חולצה יציבה היא פחות עמידה מאשר חולצה רכה.

גלשן סופט הרבה יותר קל לשבור מאשר מודל קשיח. גלשן סופט עמיד פחות מגלשן קשיח. לוח זה הוא אידיאלי לגלישה מזדמנת או ילדים. אך זכור כי לוחות אלה אינם עבור הגולש המנוסה. לוח רך-עליון מסורתי הוא הבחירה הטובה ביותר אם אתה רציני על לימוד איך לגלוש. הוא נועד לשמש כוועד הוראה.